Permanentní make up – a hned je o starost míň!

Kdo má zkušenost s tím, co je to permanentní make-up, který skvěle provádějí v https://galastudiopro.cz/, dobře ví, jak je informace uvedená v titulku tohoto článku nepřesná a zavádějící. S každodenním malováním je přece mnoho starostí a s jeho neexistencí jich tedy mnoho ubude, nikoliv pouze jedna. 

Dennodenní líčení je pro ženy tak samozřejmou a rutinní součástí toalety, že už si ani neuvědomují, kolik času a úsilí je stojí – dokud ovšem nezkusí něco jiného. Podívejme se nyní této lákavé eventualitě pořádně na zoubek – jaké jsou všechny výhody, které permanentní make up představuje?

Devět důvodů, které hovoří jasně pro

Je až s podivem, jak výrazně se vám může změnit život, když si necháte pokrýt jemným tetováním relativně velmi malou část těla.

Šetříte čas

Minulostí je ta únavná ranní rutina, kdy jste musely nanášet oční linky, tužky a rtěnku na rty a pracně vytvářet symetrické obočí. Život moderní žen je mimořádně hektický, vždyť musíte sladit práci, volný čas a rodinu.  Stálé kosmetické tetování vám v tom pomůže.

Neplýtváte  penězi

Schválně – kolik produktů na obočí si ročně koupíte? Jak často si necháváte obočí depilovat a barvit? A přesto se vám nemusí podařit získat požadovaný tvar, hustotu ani přirozený vzhled, Navíc se musíte každý večer odličovat. Stejná situace se opakuje s řasami  a líčidla na ústa také nejsou zadarmo. S permanentním make upem stačí zaplatit jednou ročně bez jakýchkoliv vedlejších výdajů.  

Eliminujete chyby

I mistr tesař se někdy utne, co teprve ten, kdo není mistr. Ranní shon, třesoucí se ruka nebo horšící se zrak při líčení páchají pěknou paseku. Žena vybavená permanentním make upem je takové blamáže ušetřena. 

Loučíte se s přecitlivělými a alergickými reakcemi na kosmetiku

Je konec s zarudlýma očima, pálením a svěděním. A vaše ústa ráda zapomenou na pachuť rtěnky, která dovedla někdy zcela pokazit zážitek z jídla nebo obyčejného šálku kávy. 

Spousty měsíců bez nutnosti jakéhokoliv zásahu

Různé jiné úpravy zevnějšku (již zmíněným kadeřníkem počínaje) vyžadují v delších i kratších intervalech údržbu. Stálý make up má výjimku – pudrové obočí  vydrží 18-24 měsíců, permanentní oční linky nebo rty 2-3 roky, než je nutná údržba. 

Měníte  svou vizáž trvale k lepšímu

Díky stálému nalíčení se stáváte natrvalo novým člověkem. U mnoha klientek nejde pouze o rozmar, zakrývají  jizvy, které způsobují nedokonalou linii rtů, nebo asymetrický tvar obočí. 

Užívejte univerzálnosti

Kdykoliv si můžete jít zaplavat, zacvičit do posilovny nebo zaběhat. Budete stále krásná a na obličeji se nic nerozmaže, ani kdyby se z vás lily hektolitry potu nebo jste proběhly průtrží mračen. 

Vaše sebevědomí je zpět

Je úžasné, jak dokonale definované rty, realisticky vypadající obočí nebo perfektně vytetované oční linky dokážou zvednout sebevědomí člověka. Jedná se o podobný pocit, jako když přijdete od kadeřnice s novým účesem, ale na rozdíl od něj vydrží stále po mnoha probuzeních. 

Podtrhujete své vlastní já 

Permanentní make-up zdokonaluje to, co jste dostali do vínku, tím nejpřirozenějším způsobem. Microblading, který vypadá jako skutečné chloupky na obočí a rty jsou přirozeně růžové. Dává iluzi dokonalosti tím nejrealističtějším způsobem. Když se navíc svěříte do rukou profesionála, úspěch je zaručen. 

… a jeden navíc

Pokud by se vám po líčení zastesklo, jste stále paními svého vzhledu a můžete se kdykoliv nalíčit: výrazně na večírek, smyslně na partnerskou schůzku, barevně v souladu s outfitem. Když to ovšem neuděláte, nevadí – stejně budete decentně nalíčená. 

Všimnete si, když má někdo permanentní make up?

Jiří Šenk