Odstranění chloupků navždy? V Milasti studiu to umí!

Chloupky znamenají pro velkou většinu žen nekonečný boj; díky Milasti je však možné se jich zbavit úplně. Nevěříte? Znáte laserovou epilaci? Chloupky nebyly a nebudou v módě nikdy. Tedy, kromě vyloženě přírodních žen, které vám budou tvrdit, že chlupy jsou přirozené. Ano, přirozené možná jsou, ale o jejich estetičnosti by se dalo velice jednoduše polemizovat. Kdo se nechce s chlupy trápit doma, zajde do Milasti! Co konkrétně tam umějí?

Milasti vás zbaví chloupků napořád

Laserová epilace je pro chloupky hotovou pohromou. A u některých moderních epilačních laserů to platí dvojnásob. Dokážou totiž nejen oslabit tmavé a silné chloupky. Dokážou definitivně odstranit také světlé a jemné chloupky na citlivých i nedostupných místech. Stačí jen dostatek návštěv a procedur se speciálním špičkovým laserovým zařízením a chloupky budou navždy minulostí!

První návštěva přesvědčí

Ano, už první návštěva definitivně zatočí asi s pětinou všech ošetřených chloupků – zničí jim jejich folikuly. Přesněji řečeno, této viditelné změny si všimnete po týdnu až dvou! 

Depilace nebo epilace?

Tyto dva termíny je třeba jasně odlišit. Ano, oba znamenají odstraňování ochlupení, ale každý naprosto jiným způsobem a také s naprosto odlišnou trvanlivostí – životností.

Depilace

Depilace zajistí odstranění horní části chloupku nad pokožkou. Kořínek chloupku zde však zůstává a tím je brzy připraven znovu vykouknout z kůže. A depilovat se musí znovu. Depilace se využívá již několik tisíciletí. Chloupky byly odstraňovány převážně z hygienických důvodů. Depilace se provádí například: 

  • pastou
  • žiletkou
  • krémem.

Depilace vydrží maximálně týden až dva. Kůže může být po její aplikaci podrážděná a mohou se vyskytnout i alergické reakce, nebo i pořezání.

Epilace

Na rozdíl od depilace vydrží odstranění chloupků díky epilaci výrazně déle. Epilace totiž spočívá v cílené likvidaci zárodku chloupku – takzvaného folikulu. Může být realizována pomocí vytrhávání kompletního chloupku včetně kořínku. Epilace se provádí například prostřednictvím:

  • trhacího strojku
  • depilační pasty
  • laserové epilace. Ta je nejzajímavější

Proč je nejzajímavější? Protože cílí na chloupky opravdu nejúčinněji. Dokonalá epilace prostřednictvím laserové hlavice je založena na záření laserového paprsku. Ten cílí výhradně na pigment ve folikulu, čímž je chloupek systematicky likvidován. S každou další návštěvou salonu Milasti chloupků tak ubývá, až postupně téměř mizí. Nejprve mizejí chloupky s největším množstvím pigmentu – tedy ty tmavé. Následně postupně ubývají i jemné světlé chloupky. Epilace je vítaným řešením například pro brazilské tanečnice. Ty se na karneval v Rio de Janeiru připravují vždy celý rok a jejich tělo musí být naprosto bez chlupů!

Nejmodernější přístroje 

Salon Milasti používá výhradně nejmodernější přístroje, díky kterým je zákrok bezbolestný a trvá po  krátkou dobu. Není třeba se bát ani vysoké teploty díky cílenému chlazení.

Kolik ošetření je třeba pro oslabení chloupků?

Pro zásadní redukci tmavého ochlupení je třeba absolvovat cca 6-8 ošetření, která zajistí, že až 80 procent výrazných chloupků bude zlikvidováno. Dále je velmi praktické jednou až dvakrát ročně proceduru zopakovat. Díky tomu nebudou na ošetřené pokožce tmavé ani zarůstající chloupky. Co se těch světlých týká, i ty zmizí. Jen těch sezení bude o něco více.

Léto se blíží, chcete mít pokoj od chloupků jako my? Jdete do toho s Milasti studiem?

Jiří Šenk