Sexy košilky sluší každé dámě bez ohledu na věk nebo postavu. Na co si dát pozor při výběru erotického prádla?

Sexy košilky dokáží vzbudit touhu v každém muži! Avšak je třeba zvolit takové, které budou lichotit vaší postavě a odpovídat vkusu vašeho partnera. Ne každý střih je vhodný pro všechny dámy. Sebevědomé ženě budou slušet odvážnější modely, stydlivější by měla volit raději romantičtější kousky. Chcete-li se o moderních erotických košilkách dozvědět něco více, abyste při jejich nákupu nesáhly vedle, pak si nenechte ujít následující článek.

Sexy košilky pro vyvolání touhy

Košilky patří mezi nejběžnější oblečení na spaní, protože jsou lehké, vzdušné a pohodlné. U erotického prádla je to ale trochu jiné. Nemá primárně sloužit k tomu, aby se v něm pohodlně spalo, ačkoliv ani to se nevylučuje. Často je však potřeba v erotickém oblečení překonat určitou míru nepohodlí. Obecně platí, že modely určené pro vyvolání sexuální touhy jsou skromné na použitý materiál a spíše kůži odhalují než zakrývají. Dejte však pozor, abyste na první pohled neodhalily vše, je dobré nechat prostor pro partnerovu fantazii a vyvolat v něm trochu zvědavosti

Jaký zvolit střih podle typu postavy

Co žena, to jiná postava. Někomu příroda nadělila velká prsa, jiným zase dlouhé štíhlé nohy. Na každou postavu se najde takové prádlo, jež zdůrazní přednosti a zakryje nedostatky. 

  1. Štíhlá figura – štíhlé ženy by měly dát na odiv svou figuru, upozornit na útlý pas a ukázat štíhlé nohy. Skvělou volbou pro vás bude upnutá mini košilka pod zadeček, doplněná sexy podvazky.
  2. Kypré tvary – dámy, které mají plnější proporce, by se měly zaměřit na prádlo, jež zvýrazní jejich přednosti. Máte-li například větší bříško, oblékněte se do košilky, která je v této oblasti volnější a zároveň má ale svůdný výstřih, který odláká všechnu pozornost od problematických partií. 
  3. Velké poprsí – pokud vás příroda obdařila, určitě toho využijte a oblékněte sexy prádlo s velkým výstřihem nebo bandáží v oblasti hrudníku. 
  4. Malá prsa – v případě menšího poprsí se zaměřte na košilky s mini sukní. Využijte podvazky a nohavičky, aby byla zvýrazněna spodní část těla.

Investujte do kvalitního materiálu

Při výběru sexy prádla je potřeba brát zřetel na použitý materiál. Ten může za to, jak se budete v košilce cítit a částečně ovlivňuje výsledný vzhled modelu. Nekvalitní textilie mohou navíc způsobit rychlé opotřebení a výrazně zkrátit životnost daného kousku. Mezi nejčastěji využívané materiály pro tento druhy oblečení patří:

  • Satén – tkanina vhodná především pro romantické sety a košilky.Je velice příjemný na dotek a sluší každé ženě.
  • Bavlna – nejodolnější textilie, která je naprosto spolehlivá a příjemný na těle.
  • Latex – tento materiál je vhodný zejména pro některé odvážnější modely, které často využívají nadšenci do bdsm.
  • Krajka – na nočním prádle se často setkáte s krajkovými prvky, dbejte na to, aby se jednalo o kvalitní jemnou krajku, která vás nebude nikde škrábat.

Erotické prádlo pro odvážné

Pokud si potrpíte na trochu drsnější sexuální praktiky a máte doma stejně nadšeného partnera, pak bude potřeba sáhnout po něčem pikantnějším. Velmi dobře v tomto směru poslouží bandážové podprsenky a kalhotky. Ty se skládají z několika tlustších šňůr a prakticky odhalují vaše intimní partie a některé části díky lehkému zaškrcení více zdůrazňují. Velmi zajímavá je košilka, kde vršek tvoří bandážové popruhy a spodní díl sukně. V šatníku každé odvážnější dračice by určitě neměla chybět ani latexová mini košilka.

A to už je úplně vše k tématu sexy noční košilek. Našli jste si to své? Věříme, že už máte celkem jasnou představu o tom, co by vám mohlo slušet. Dočetli jste se, jak vybírat erotické prádlo podle typu postavy, a které materiály jsou pro tento druh oblečení nejčastěji používané. Teď už stačí jen vyrazit do nákupy!

A jaký vztah k erotickému prádlu máte vy? A který typ nočních košilek nejraději oblékáte? Dáváte přednost romantickým setům z jemného saténu, nebo si potrpíte na odvážný latex? Nebojte se s námi podělit o svůj vkus v komentářích!

Jiří Šenk